Zloději zdraví

28.04.2024

Zloději zdraví existují. Žijí mezi námi, ale jejich vlastní tvář nikdy neuvidíte. Proč? Půjčují si tváře lidí známých i neznámých kolem vás. Půjčují si je tajně, takže člověk, jehož tvář je takto zneužita, o tom většinou ani neví.

Ne, že by na to nemohl přijít a něco s tím udělat, ale když ta nevědomost je tak sladká…

A navíc, každý máme dost svých starostí a ještě se zabývat tím, že mi někdo krade tvář, když to necítím, nemám zjevný problém, nevidím, že by to mně, nebo někomu ubližovalo…

Zbytečné starosti.

A tak tu s námi jsou. Zloději zdraví, kteří kradou to nejcennější, co člověk má. Kradou druhým i sobě navzájem. A dokud jim z toho bude plynout zisk, nikdy s tím nepřestanou.

Jsou egoističtí, chamtiví a chytří.

Vytváří si takové podmínky, které jim zajišťují beztrestnost, rozvoj a krytí. Jejich lži, postavené na kousku pravdy, jim pomáhají proniknout mezi obyčejné lidi. Jejich lži jim pomáhají udržovat člověka v nevědomosti. Jejich lži jim pomáhají udržet si lidskou tvář, kterou nikdy neměli.

Jejich pravé tváře jsou formované lží a charakterové rysy jsou modelovány chamtivostí. Jejich úsměvy přináší bolest, jejich slova skrývají utrpení, a z očí jim svítí nicota.

Kdo to však prohlédne, když nás přikryli závojem nevědomosti?

Definici skutečného lidského zdraví zaměnili za bezchybnou funkčnost stroje, se zaměřením na jednotlivé součástky.

Definici skutečného jídla smetli ze života a postavili jediného boha, "Požitek". A toto nové náboženství, požitkářství, vede drtivou většinu lidí k životní slepotě a strachu.

Zloději zdraví… zní to téměř jako sci-fi povídka, ale není. Je to skutečné. Je to tak rozšířené, že člověk může nabýt dojmu bezvýchodnosti, pokud si to uvědomí.

A proto zůstává většina lidí ve "sladké" nevědomosti.

Síla zlodějů zdraví, zdá se absolutní. Ale tak to není. Je to jen jejich další lež, předstírání.

Skutečným údělem člověka v životě je probuzení. Probuzení z nevědomosti. Dříve či později se tento impuls projeví v každé lidské bytosti.

Ať už v rozhovoru s někým, vnitřní touhou nebo třeba tímto článkem. A když už jste dočetli až sem, pojďme dále a odhalme, jaká je skutečnost…

Chcete vědět víc?

Klikněte níže a zaregistrujte se.