Rakovina - přehlížené příčiny

24.02.2024

Nádorové onemocnění je v celosvětové populaci statisticky nejobávanější nemoc na zemi.

Rakovina nemá hranic. Vyskytuje se na všech kontinentech, u všech barev pleti, zasahuje všechny vrstvy společnosti a vyvinout se může u obou pohlaví.

Medicína nemá zdaleka nádorová onemocnění pod kontrolou. Důkazem je zvyšující se počet nemocných a také snižování věku pacientů. Ještě před sto lety byla rakovina nemocí starých lidí. Dnes zasahuje všechny věkové kategorie, včetně dětí.

Známe základní dva druhy rakovin.

Jeden druh je naprosto neškodný – lipom, což je nezhoubný nádor tukové tkáně.

Druhý, nejčastěji se vyskytující v trávení a dýchacím systému, nebo tam, kde jsou buňky stimulovány přirozeně pomocí hormonů, je už život ohrožující.

V dnešní době žijeme v mylné představě, že nemoc na nás přichází zvenčí. Nehledě na vyspělé technologie, které používáme, naše inteligence zůstala na úrovni hlubokého a temného středověku, držící se pevně mýtů a pověr.

Nádor je shluk našich vlastních buněk, které se z určitých důvodů rozhodly růst a množit se bez ohledu na řízení organismu. Neexistuje cizorodá rakovinná buňka. Tuto nemoc nikde "nechytnete".

Materialistický pohled k nemocem, který je od průmyslové revoluce totalitním nástrojem i v medicíně, se čím dál více ukazuje jako zavádějící. Při respiračních vylučovacích procesech (rýma, kašel, angína, chřipka…), není nebezpečí totalitního materialistického přístupu, tak patrné. Většina pacientů přežije. Ale ve stejném přístupu k rakovině, už jde pacientovi o život. Zde každé přehlédnutí nebo arogantní odmítnutí jiného pohledu, přesahující materiální pojetí, může být smrtelné.

Pojďme společně více do hloubky problému a rozšiřme si úzký materialistický pohled do celé šíře skutečnosti.

Co rozhoduje o tom, že naše vlastní buňky začnou tvořit skupiny (shluky), proti všem pravidlům a programům našeho organismu? Jak je možné, že se rakovina nevyhýbá ani lidem, co se snaží jíst zdravě?

Abychom na tyto otázky dokázali pravdivě odpovědět a také nalézt skutečná východiska, musíme se podívat na projevy nádorových onemocnění. Tyto projevy nás přivedou ke skutečným přehlíženým příčinám.

Chcete vědět víc?

Klikněte níže a zaregistrujte se.