Stvoření Vesmíru                           - od mýtu ke skutečnosti

05.04.2024

Díky pozorování rozpínání vesmíru a jeho rychlosti rozpínání, přišla vědecká obec k teorii Velkého Třesku. Stačí zjistit rychlost rozpínání, teoreticky ji obrátit zpět a vypočítat, kdy vznikl vesmír. A odpověď na otázku jak, se nabízela sama.

Jestliže je ve vesmíru hybná síla rozpínání, je to přeci jako na zemi. Cokoli se na této planetě rozletí ze středu, je způsobeno výbuchem. Ve vesmírném měřítku nazváno Velkým Třeskem.

Teorie byla hotová, logická a jevila se neprůstřelná.

Teď už bylo jen důležité pochopit a popsat, jak to, že vesmír je takový jaký je, a ne jiný.

Jak se vesmír mohl poskládat do podoby, takové jaká je?

Proniknutí do formování vesmíru není jen odpovědí na otázku, jak, ale naskýtá se nám možnost manipulace. Vzít do určité míry tvoření do vlastních rukou. Přijde vám to šílené?

Zkusme se zamyslet.

Proč se vědci snaží vytvořit                     v laboratorních podmínkách černou díru?

Jsou tu dvě odpovědi, nehledě na prohlášení o výzkumu vedoucímu k poznání.

První odpovědí:

je vytvoření zbraně, která by nezanechávala stopy. Ideální nástroj pro psychicky narušené vůdce, k dobývání světa.

Druhá odpověď:

je ekologická. Co takhle řízenou černou dírou nechat zmizet veškerý odpad na zemi, včetně radiačního odpadu, vše vyprodukované lidmi.

Takže výzkum vesmíru má nejvyšší důležitost, nejen pro vědce, hledajících "pravdu".

Co nám odkrylo za pravdu vědecké zkoumání?

Jak se vyformoval vesmír?

Vědci postupně objevili šest konstant, které jsou základem všeho. Šest hodnot, díky kterým se vyformoval komplet celý vesmír do stávající podoby.

Při teorii Velkého Třesku však narážíme na zjevný problém. Vesmír nemá střed. Ať jste kdekoli ve vesmíru, všechno se od všeho vzdaluje. Střed nelze určit…

A tak se teorie Velkého Třesku stává novodobým mýtem. Věda věří něčemu, co objektivně nelze dokázat, i když se to tak na první pohled jeví.

Šest hodnot formování vesmíru vysvětluje sice, jak se vesmír stvořil, ale jen do té doby, než začne člověk uvažovat o tom, v jakém pořadí se tak stalo, a jak se bez existující šablony vytvořily přesně dané konstanty.

Teprve přísná a věcná kritická zkoumání, přijatých vědeckých dogmat, nám může ukázat, do jaké míry se jedná o skutečnost a do jaké míry je to zmanipulovaná a neúplná polopravda, zoufale zachraňující materialistický pohled na svět.

Chcete vědět víc?

Klikněte níže a zaregistrujte se.