Rakovina - nádorové onemocnění

19.02.2024

Rakovina v dnešní době vyvolává čím dál větší obavy. A právem.

Nejen, že neustále odolává léčebným postupům západní medicíny, ale poslední dva roky se objevují nové typy rakovin, tak zvané turbo rakoviny.

Rakoviny, které jsme dosud znali, se skrytě v lidském těle vyvíjí roky a někdy až desítky let, než se objeví první příznaky. A i když se diagnostiky neustále vyvíjí a zpřesňují a nádor lze odhalit už v raném stádiu, toto rané stádium je období několika let klidného růstu rakovinných buněk.

Takže mluvit zde o prevenci nádorových onemocnění, z pohledu západní medicíny, zatím opravdu nelze.

Léčba rakoviny je na tom podobně. Chemoterapie nebo ozařování jsou silně devastující invazní postupy, které sice v několika málo případech dokáží zlikvidovat nádor, ale také zároveň nevratně poškodit "zbytek" těla, a to vše bez záruky, že se rakovina nevrátí, nebo neobjeví někde jinde nová. Pacient, procházející těmito metodami, hraje reálně loterii s vlastním zdravím a životem.

Turbo rakovina, laický název pro extrémně rychle rostoucí nádory, metastázující do celého těla, a projevující se už po několika měsících od začátku svého vývoje. Objevuje se ve všech věkových kategoriích. Nejen, že západní medicína nesnížila výskyt nádorových onemocnění. Medicína dodnes není úspěšná v léčbě rakoviny. Při léčbě umírá více než polovina pacientů a po léčbě umírají další na nežádoucí vedlejší účinky. A navíc se nádorová onemocnění objevují v nových a agresivnějších podobách. Sliby posledních padesáti let, že jsou vědci na prahu objevu léku na rakovinu, už dnes rozumný člověk nemůže brát vážně.

Je člověk ve slepé uličce? Má jen doufat a modlit se, aby neonemocněl? A když onemocní, tak se má smířit s tím, že buď nepřežije a nebo, možná, se náhodou vyléčí, i když s nežádoucími dalšími problémy?

Jistě, že ne. Když objevíte střípky pravdy a poskládáte je správně dohromady, ukáže se vám nejen příčina, proč se rakovina vyvíjí u člověka, ale i zároveň cesta, jak se nádorovým onemocněním vyhnout, nebo je zlikvidovat a být opět zdravý.

Pojďme odhalit skutečné příčiny.

Chcete vědět víc?

Klikněte níže a zaregistrujte se.